Čím si metoda Teddy Eddie získala rodiče

Odměnou je pro nás nadšená reakce dítěte navštěvujícího hodiny, příjemný a pravidelný kontakt s učitelem, podrobné zprávy o obsahu hodin a pokroků dítěte, spolupráce s rodiči. 

Maminka čtyřletého Dominika

Moje dcerka rychle „pochytila“ anglický jazyk, a to i přes to, že jí bylo jen 2,5 roku, když k vám začala chodit. Myslím, že toho dokáže hodně. Doma mluví česky, ale přidává slovíčka z angličtiny, například: „mám na sobě halenku pink“ nebo „dědeček si obléká sock“. Dcerka se ráda učí anglicky, ráda poslouchá CD disky. Jsem velmi spokojená a děkuji moc! 

Maminka Nicol (3 roky)

Klára navštěvuje ráda hodiny a aktivně se jich účastní. Výsledky vidím doma. Nemusím trávit spoustu času výukou angličtiny doma – zvládá to lehce sama.

Maminka Kláry (6 let)

Přímý kontakt s lektorem, viditelný pokrok v používání angličtiny, možnost pozorování lekcí (otevřené hodiny), zájem dcer o lekce – ptají se, kdy budou další. 

Maminka dcer Oly a Kingy (6 let)

Neustálý kontakt lektor-rodiče, perfektní kontakt lektora s dětmi, vedení výuky velmi zajímavým pro děti způsobem, skutečnost, že syn, oproti očekáváním, „vstřebal“ hodně materiálu“ 🙂 

Maminka Mikołaje (6 let)

Radost, s jakou dítě navštěvuje kurzy. Příjemné překvapení, když dítě někdy spontánně použije zapamatované slovo (například jednou řekla své tetě v černém oblečení: „jsi black!“). 

Maminka Laury (4 roky)

Vidím, že moje dítě rádo navštěvuje kurz. Mám všechny informace o pokrocích mého syna. Obecně jsem spokojený s tím, jak probíhají hodiny. 

Otec Filipa (6 let)

Vendula Valentova, lektorka, která učí metodou Teddy Eddie.

Teddy Eddie děti provází a motivuje se s radostí učit angličtinu.
Pro učitele se stává obrovským pomocníkem, protože téměř veškerá příprava na hodinu je zajištěna pestrobarevnou paletou her, písní, příběhů, aktivit a cvičení, které systematicky a metodicky děti všestranně jazykově rozvíjí. Neklade si malé cíle, děti se učí beze strachu a obav komunikovat v cizím jazyce. Učení je nebolí, ba naopak baví! A nejen děti! Rodiče se aktivně podílejí na jazykovém rozvoji svých dětí a jsou nedílnou součástí celého vzdělávacího procesu.

 

Co znamená Teddy Eddie pro mě samotnou? Podle mě je Teddy Eddie univerzální metodou, která nezná hranic, a stejně tak, jak funguje v Polsku, baví i české děti. Nabízí všestranný jazykový rozvoj dětí a lektorovi pevnou metodickou oporu, která nesvazuje, ale naopak inspiruje. Je cílevědomá, systematická, propracovaná, a přesto zábavná, jednoduchá a efektivní, neboť boří mýty vztahující se k učení dětí cizímu jazyku v raném věku. Pro mě je Teddy Eddie parťákem, který mi pomáhá oživit a zefektivnit výuku angličtiny. A neskutečně mě to baví!

Vendula Valentova