Teddy Eddie START

2 – 3 roky

Výsledky vyučování

Po kurzu Teddy Eddie START se dítě naučí reagovat na anglické pokyny a seznámí se se svými prvními větami, písničkami a pohádkami v cizím jazyce. Hlavním cílem je vštípit mrňouskovi lásku k anglickému jazyku.

  • úroveň: začátečník
  • věk: 2-3 roky
  • vyučování: jednou týdně po dobu 40 minut, nebo dvakrát týdně po dobu 25 minut
  • skupiny: do 8 osob

 

Co je součástí Výukovej Sady účastníka kurzu Teddy Eddie START?

  • učebnice
  • příručky pro rodiče
  • přístup k aplikaci PLAYGROUND online
  • kufřík s rukojetí
  • sada samolepek
  • diplom a dárek k ukončení roku

Pro koho je kurz Teddy Eddie START určen?

Pro rodiče, kteří plánují jazykový vývoj svého dítěte, které patří do nejmladší věkové kategorie, doporučujeme náš kurz Teddy Eddie START. Jedná se o velmi pečlivě naplánovaný anglický jazyk pro dvouleté a tříleté děti. Děti tak poznávají nejen první slova v cizím jazyce. Tato naše medvídkova angličtina pro mrňousky je do značné míry ponořením do cizího jazyka tak, aby jeho výuka byla pro dítě co nejpřirozenější – hodiny jsou hlavně jazykovou zábavou. 

 

Co můžete očekávat od hodin Teddy Eddie START?

Ačkoli je zábava v angličtině pro dvouleté a tříleté děti skutečnou výzvou, naši speciálně vyškolení lektoři to zvládnou bez problémů. Naše angličtina pro mrňousky je také prvním kontaktem s anglickými větami: v písničkách, říkankách a příbězích. Výuka angličtiny pro dvouleté a tříleté děti s Teddy Eddie je dobrodružstvím, které v případě, že je započato brzy, se v budoucnu vyplatí.

Spolupráce rodiče s dítětem

Rodiče se často ptají, zda je také čeká práce s dítětem doma. Víme, že jakýkoli projev zájmu rodiče o kurz angličtiny dítěte má kladný vliv na účinky výuky. Pokud však jde o „práci“ s dítětem doma, musíme vzít v úvahu specifické potřeby dětí v tomto věku. Ještě to není škola, takže je před vámi ještě mnoho let, než dítě pozná skutečnou formalizovanou výuku nebo se dozví, co je to domácí úkol.

Angličtina pro tříleté dítě doma se zavádí prostřednictvím zábavy, kterou jsme my, tvůrci metody, také naplánovali! Proto jsme také do sady dítěte umístili Příručku pro rodiče. Jedná se o knihu, která provede maminku a tatínka mrňouskovým kurzem, vysvětlí, jak rozpoznat první pokroky dítěte a jak je ovlivnit. Naprosto nejdůležitějšími součástmi sady účastníka Teddy Eddie START jsou: disk s nahrávkami a přístup do aplikace DĚTSKÉ HŘIŠTĚ, kde mrňousek najde jednoduchá cvičení, včetně nahrávek v cizím jazyce. Dohlížet na to, aby dítě pravidelně tyto součásti používalo, je nejdůležitějším úkolem rodiče.