Teddy Eddie STANDARD

4 – 5 let

Výsledky vyučování

Po kurzu Teddy Eddie STANDARD začne dítě vést své první rozhovory v angličtině. Bude hrát scénky, pohádky a hry, které vyžadují používání cizího jazyka. Naučí se několik stovek slov ve větách a kontextech.

  • úroveň: začátečník, pokročilý začátečník
  • věk: 4-5 let
  • vyučování: dvakrát týdně po dobu 35 minut
  • skupiny: do 10 osob

 

Co je součástí Výukovej Sady účastníka kurzu Teddy Eddie STANDARD?

  • učebnice
  • příručka pro rodiče
  • přístup k aplikaci PLAYGROUND online
  • tajná knížka
  • kufřík s rukojetí
  • koruna – dárek k ukončení kurzu

Pro koho je kurz Teddy Eddie STANDARD určen?

Kurz Teddy Eddie STANDARD je angličtina pro čtyřleté a pětileté děti. Materiály, které jsme pro ně připravili, jsou ambiciózní a originální, což je přesně v souladu s očekáváním současných předškoláků! Děti na této úrovni používají učebnice, ale kniha angličtiny pro pětileté dítě je během výuky používána jen částečně. Proč? Naši lektoři se zaměřují na jazykové hry, pohyb a zábavu, zatímco učebnice obsahuje celý materiál kurzu, a to z důvodu usnadnění kontroly výsledků výuky pro rodiče.

 

Co můžete od hodin Teddy Eddie STANDARD očekávat?

Výuka angličtiny pro pětileté dítě má v dítěti především vybudovat lásku k cizímu jazyku, která jej bude motivovat po celá léta! Děti již v tomto věku mají angličtinu v mateřské škole, kde se seznamují s prvními slovy v cizím jazyce. My chceme co nejvíce využít obrovský potenciál dětí, a proto naše výuka angličtiny pro čtyřleté a pětileté děti jde mnohem dál. Plné ponoření se do jazyka (výuka je vedena zcela v angličtině), spousta nahrávek (písničky, básničky, pohádky) a slovní zásoba procvičovaná vždy ve větách – to je naše definice angličtiny pro pětileté děti.

Spolupráce rodiče s dítětem

Výuka cizích jazyků, která probíhá během hodin hlavně hrou, by měla být upevňována i doma. Angličtina v jazykové škole je jedna věc, ale to nejlepší, co může udělat maminka, tatínek nebo celá rodina, je upevnit tuto výuku projevením zájmu o jazykový kurz a vyučovaný materiál mimo hodiny. Nedoporučujeme zkoušet dítě ze seznamu slovíček, nebo mu podsouvat slova nebo věty k překladu – tyto metody obvykle nepřinášejí pozitivní výsledky, ale jen nechuť a zklamání.

Co naopak výsledky přinese? Můžete vašemu předškolákovi ukazovat stránky z učebnice a pokládat jednoduché otázky (nejlépe v cizím jazyce): Co je to? Co se s tím dělá? Jak jste to hráli s paní učitelkou? Takovou „výuku“ doma doporučujeme, protože není pro předškoláka tolik stresující, ale jen ukazuje rodiči očima dítěte, jak vypadá angličtina pro pětileté dítě v našich hodinách. Zveme vás k účasti na našich kurzech!