Seznamte se se třemi maminkami Teddy Eddieho. 

Vítejte!


Jsme rádi, že vám můžeme představit našeho medvídka, který se jmenuje Teddy Eddie. Medvídek je docela nezbedný a spí v páchnoucí ponožce, a přesto pobízí tisíce dětí, aby přicházely do jazykových škol učit se anglicky.


Dlouho jsme hledali metodu, jak učit předškoláky, aby splňovala naše přísné požadavky. Za prvé, z věcného hlediska – jsme odborníky v metodice, bereme děti vážně a věříme, že mají obrovský potenciál a mohou dosáhnout skvělých výsledků. Za druhé, z hlediska formy výuky – všechny jsme maminky a víme, co naše děti potřebují. Za třetí, z organizačního hlediska – provozujeme jazykové školy a zároveň jsme lektorky, takže si nemůžeme dovolit je jakkoliv zanedbávat.


Nenarazily jsme na metodu, která by splňovala všechny naše požadavky, takže jsme společně s týmem skvělých lidí a pod vedením nejpřísnějších recenzentů, tedy našich dětí, vytvořily pět ambiciózních a přizpůsobených potřebám nejmladších účastníků kurzů úrovní Teddy Eddie.


Najděte nejbližší AKREDITOVANÉ STŘEDISKO metody Teddy Eddie a přesvědčte se, proč byste měli uvažovat o přihlášení vašeho dítěte!


Srdečně vás zdravíme,
Diana Kubica, Magdalena Duchnik, Aleksandra Komada
autorky metody

Diana Kubica

Věří, že při řízení jazykových škol jsou účinná a bezpečná pouze systémová řešení. Je majitelkou škol anglického jazyka CLAN CITY v Horním Slezsku. Vášnivě vymýšlí a organizuje realitu kolem sebe. Je autorkou mnoha výukových materiálů a programů. Dlouhá léta školí učitele a metodiky. V soukromém životě je také maminka Alexe a z vlastní vůle obyvatelka města Zabrze. Je vášnivou fanynkou amerických seriálů a příznivkyní městské turistiky.

Magda Duchnik

Magda je majitelkou jazykových škol CLAN4YOU ve městech Tarnowskie Góry a Zabrze. Její ambicí a snem je realizovat plný potenciál každého dítěte. Každoročně organizuje pro děti a mládež jazykové tábory, a v současné době pracuje na projektu prázdninového zájezdu pro matky s malými dětmi, spojeného s výukou jazyka pro obě skupiny. V soukromém životě je maminkou Alice a Kuby, milovnicí britského humoru ve stylu „Monty Python“ a milovnicí italské kuchyně.

Ola Komada

Ola je hyperaktivní každý den. Lidé říkají, že její den trvá 48 hodin. 6 let byla výkonnou ředitelkou sítě jazykových škol CLAN, poté CLAN CITY. V současné době se na 100 % profesionálně věnuje rozvoji franšízy Teddy Eddie. Je hlavní školitelkou a metodičkou organizace. Je to také soukromě čistokrevná Slezanka. Také je na plný úvazek maminkou Zuzy a Emila, projekt Teddy Eddie (jí nazývaný jednoduše Medvídek) považuje za své třetí dítě.

Nejpřísnější posuzovatelé a zároveň největší obdivovatelé Teddy Eddieho.

V konečném důsledku byly a jsou těmi nejpřísnějšími posuzovateli právě dětí autorek metody. A také díky nim je Teddy Eddie v současné době tak úspěšný.

Teddy Eddie je skvělý pro malé děti, a dokonce i ty větší, jako jsem já. Nejvíc se mi líbily písničky a řešení úkolů v knížečkách. No a také vtipné fotky. Byla jsem smutná, protože když jsem vyrostla, tak jsem již nemohla chodit na hodiny s Eddiem. Naštěstí mám mladšího bratra, pro kterého můžu pořádat takové lekce u nás doma.

Zuzia

Nejvíc se mi líbila secret words a příběhy, protože byly vtipné. Nejlepší na tom bylo, když jsem mohl vyprávět příběhy svým vlastním způsobem. Můj oblíbený příběh je Funny Restaurant, protože se tam had potápí v polévce.

Aleks

Teddy Eddie je prima a vtipný. Chtěla bych ho mít doma. Když přijdeme, tak se vždycky někde schová, a my jej hledáme. Když jsme zlobiví, jde do ponožky, a když zpíváme hezky, posílá nám pusinky nebo nám rozdává razítka. Nejvíce se mi libí, když má pro nás v ponožce bonbony. Moc se mi líbí písnička o kachničkách a o pavoučkovi, a také hádanky, a kouzlení, aby děti dělaly to, co říkám.

Ala

Na Teddiem Eddiem se mi líbí nejvíc vtipné historky. Moje oblíbené jsou Crazy Man, pak ta o mimozemšťanovi Meakovi a křečkovi Berniem. Je fajn, že na hodinách sedíme na koberci a učitelka pořád něco vymýšlí, například sbírání obrázků, nebo ukazování toho, co slyšíme, anebo hádání, co schovala.

Kuba